Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

100 lecie służby cywilnej

100 lecie służby cywilnej

103 Lata Niepodległej

"Kalendarium 1920"

Archiwa Rodzinne Niepodległej

MOJE ARCHIWUM 2021 - kolejna edycja konkursu z nagrodami!

Jedynka - Program 1 Polskiego Radia i Polska Fundacja Narodowa ponownie zapraszają słuchaczy do udziału w konkursie na najcenniejsze pamiątki. Tym razem tematem przewodnim będzie trudne doświadczenie komunizmu w Polsce. Konkurs potrwa do końca wakacji.
 
Patronem akcji i członkiem Kapituły jest Archiwum Akt Nowych!
Czekamy na fotografie przedmiotów, skany zdjęć i dokumentów, które złożą się na wyjątkowe archiwum. Można je przesyłać za pomocą specjalnego formularza dostępnego pod adresem https://www.polskieradio.pl/473/9315 
 
Kapituła weźmie pod uwagę oryginalność prezentowanego eksponatu lub eksponatów, wartość poznawczą, wielkość zbioru oraz jego rolę w rodzinie. Wyróżnione zdjęcia będzie można oglądać na stronie audycji „Lato z Radiem” w zakładce „Moje archiwum”. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 30 sierpnia!
 
Właściciele najciekawszych lub najbardziej wartościowych dokumentów zostaną nagrodzeni w wielkim finale, który odbędzie się w audycji „Lato z Radiem” 30 sierpnia. Główną nagrodą jest laptop, zaś osoby, które zajmą II i III miejsce lub zostaną wyróżnione otrzymają smartfony!
Zachęcamy do udziału

Autor: AAN