e-Rewers

TO NIE JEST REZERWACJA WIZYTY
Złożone przez Panią/Pana rewersy zostaną zrealizowane wyłącznie, jeśli zarezerwował/a Pan/i wizytę w systemie aan.bookero.pl.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurą rezerwacji miejsc i zamawiania akt pod adresem www.aan.gov.pl/zasady-udostepniania.

Szanowni Państwo, w celu złożenia nowego zamówienia na teczki do Czytelni AAN prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie. Pola wymagane oznaczone są symbolem gwiazdki. Wymagane jest podanie przynajmniej jednej sygnatury jednostki archiwalnej.

Prosimy pamiętać, że dzienny limit zamówionych teczek wynosi 15 jednostek na użytkownika, a zamówienia najlepiej przesyłać z wyprzedzeniem przynajmniej doby roboczej, aby mieć pewność, że dotrą z magazynu do Czytelni na czas.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Archiwum Akt Nowych. Przesyłając zamówienie akceptują Państwo postanowienia zawarte w Klauzuli RODO dostępnej pod linkiem: https://aan.gov.pl/formularz-pracownia/rodo oraz regulamin korzystania z materiałów w Czytelni, dostępny do wglądu pod adresem: https://www.aan.gov.pl/p,62,zasady-udostepniania

Archiwum Akt Nowych © 2024

Dane użytkownika

Dane mojej wizyty